Načítám Akce

← Zpět na Akce

Radium Palace****

+ Google Mapa
T. G. Masaryka 413
Jáchymov, Karlovarský 362 51 Česká republika
www.radiumpalace.com

Hotel Radium Palace**** se může pochlubit skvělým koncertním sálem s mimořádnou akustikou a mistrovským klavírem, díky kterému se zde koná řada špičkových koncertů nejrůznějších žánrů. Kapacita sálu je 120 posluchačů.

Kromě tohoto sálu je pro kulturní akce určena také hala, zimní zahrada, v letních měsících také terasa a v neposlední řadě taneční bar, který si dochoval svou původní podobu z roku 1912. K jeho nejslavnějším návštěvníkům patřil mj. první československý prezident T. G. Masaryk.

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Květen 2017
120Kč

DÍVČÍ SAXOFONOVÉ KVARTETO KvarKet

25. května | 20:00 - 21:00
Radium Palace****, T. G. Masaryka 413
Jáchymov, Karlovarský 362 51 Česká republika
+ Google Mapa

Dívčí saxofonové kvarteto KvarKet – čtyři hudebnice, které spojuje zájem o swingovou hudbu a hraní při každé příležitosti. Zahrnuje swingové standardy od Glenna Millera, Bennyho Goodmana, George Gerswina nebo Jaroslava Ježka, ale i aranže klasických skladeb například od J. S. Bacha či úryvky z opery Carmen a dalších populárních melodií. Účinkující: soprán saxofon - Tereze Tomášová, alt saxofon - Hana Babková, tenor saxofon - Dominika Kuchařová, baryton saxofon - Anna Čechová hudební podpora - Miroslav Bárta.

Zobrazit více »
+ Export Events