Lyžování na Klínovci

Ubytovací a stravovací kapacity Léčebných lázní Jáchymov a.s. nabízejí své služby nejen lázeňským hostům, ale také lyžařům a všem ostatním návštěvníkům Krušných hor. V současnosti je možné navštívit tyto areály.

Nový SKI areál Klínovec

Největší lyžařské středisko Krušných hor, s přepravní kapacitou 12 500 osob/hod. Nachází se pouze 3 km od lázeňského centra Jáchymova. Po celou sezónu nabízí výtečné sněhové podmínky na 18 km sjezdových tratí obtížností, o rozloze 50 ha, které jsou z 90% zajištěny technickým sněhem.

novy klinovecNa Klínovci najdete 4 sedačkové lanovky a 7 lyžařských vleků. K dispozici je také snowpark s mnoha skoky a překážkami. Pro běžkaře je je v okolí Klínovce 50 km upravovaných běžeckých tratí. V neposlední řadě myslíme také na nejmenší, které zabavíme i pohlídáme v dětském skiparku. pro rodiny jsme připravili širokou škálu rodinných jízdenek. Samozřejmostí jsou parkoviště pro 1 300 vozů zdarma.

Na jižní straně Klínovce vzniklo nové zázemí pro všechny lyžaře. Najdete zde občerstvení a ApresSki bar, lyžařskou školu a půjčovnu vybavení a také výukové centrum s pojízdným pásem pro nejmenší lyžaře.

Více informací získáte přímo na stránkách lyžařského areálu >>> ZDE

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *